Bezpłatny cykl szkoleń z aplikacji ŹRÓDŁO

wydarzenia
Rafał Nawrot Rafał Nawrot

Pracujesz z aplikacją ŹRÓDŁO i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? A może zależy ci, na rozwoju zespołu, którym kierujesz? Skorzystaj z oferty COI! Ruszamy z kolejną serią szkoleń dla jednostek samorządu terytorialnego.

Szkolenia przeznaczone są dla pracowników USC oraz urzędów wykonujących zadania z zakresu Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych.

Od września do grudnia 2016 r. zaplanowaliśmy nowe terminy jednodniowych kursów, które odbędą się  w następujących miastach wojewódzkich:
Miasto wojewódzkie PESEL/RDO BUSC PODSTAWOWY BUSC ZAAWANSOWANY
Warszawa

21 września

25 października

22 listopada

13 grudnia

22 września

26 października

23 listopada

14 grudnia

23 września

27 października

24 listopada

15 grudnia

Lublin 27 września 28 września 29 września
Gdańsk 18 października 19 października 20 października
Kraków 15 listopada 16 listopada 17 listopada
Poznań 6 grudnia 7 grudnia 8 grudnia

Zajęcia mają charakter praktyczny. Odbywają się w grupach do 15 osób. Każdy uczestnik ma do swojej dyspozycji komputer i szkoleniową wersję aplikacji, w której będzie wykonywał ćwiczenia z wybranego modułu.

Skupiamy się na obsłudze obywatela i czynnościach wykonywanych przez państwa każdego dnia w pracy.

Więcej informacji na temat programu szkoleń, harmonogramu, kosztów udziału i lokalizacji znajdą państwo pod adresem: http://www.szkolenia.zrodlo.gov.plTu też można zapisać się na szkolenie.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Działem Szkoleń Centralnego Ośrodka Informatyki pod adresem mailowym szkolenia.zrodlo@coi.gov.pl oraz pod numerem telefonu +48 (22) 465 91 22.

Serdecznie zapraszamy! 

O autorze

Rafał Nawrot

Rafał Nawrot

Trener z dwunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, z branżą szkoleń związany od 2003 roku. Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Entuzjasta dalekich podróży i poszukiwacz adrenaliny.

Zobacz więcej artykułów tego autora

Zobacz również: