szkolenia ŹRÓDŁO

szkolenia ŹRÓDŁO

Aplikacja ŹRÓDŁO jest dla użytkowników wciąż rozwiązaniem nowym, a posiada wiele złożonych funkcjonalności. Sprawna praca w nim wymaga więc odpowiedniego przygotowania i umiejętności. Dlatego Centralny Ośrodek Informatyki uruchomił  dodatkowy program dobrowolnych, odpłatnych szkoleń dla użytkowników SRP z urzędów gmin i urzędów stanu cywilnego.

Chętni mogą skorzystać z trzech wariantów szkolenia: BUSC podstawowy, BUSC zaawansowany oraz PESEL/RDO. Propozycja skierowana jest więc zarówno do nowych pracowników urzędów lub osób które zaczynają wykonywać dane obowiązki, jak i do tych, którzy mają już pewne doświadczenie, ale chcieliby nauczyć się działania w bardziej skomplikowanych sytuacjach.

Uczestnicy szkolenia COI z obsługi aplikacji ŹRÓDŁOSzkolenia COI to intensywny kurs obsługi aplikacji ŹRÓDŁO

Kursy trwają jeden dzień i docelowo odbywać się będą we wszystkich miastach wojewódzkich. Prowadzą je trenerzy Centralnego Ośrodka Informatyki (COI) – który tworzył System Rejestrów Państwowych i aplikację ŹRÓDŁO. Zajęcia te będą miały charakter maksymalnie praktyczny –  odbywać się będą z wykorzystaniem szkoleniowej wersji aplikacji ŹRÓDŁO.  Sam kurs skupiać się będzie na symulacji codziennych czynności wykonywanych przez urzędników. Wszystko dzieje się pod okiem ekspertów, którzy na bieżąco odpowiadają na pytania i pomagają rozwiać wątpliwości.

Nasze szkolenia skierowane są zarówno do osób rozpoczynających swoją pracę na aplikacji ŹRÓDŁO, jak i do tych, którzy potrzebują pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie . Zapewniamy intensywny kurs, w trakcie którego przejdziemy przez proces obsługi obywatela oraz wszystkie czynności z tym związane – mówi Rafał Nawrot, kierownik szkoleń COI.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę szkolenia.zrodlo.gov.pl. Znajdują się tam też informacje dotyczące programu szkoleń, ich harmonogramu, lokalizacji oraz opłat. 


Jak zamówić produkt?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę.

Kontakt

Opinie