szkolenia ŹRÓDŁO

szkolenia ŹRÓDŁO

Aplikacja ŹRÓDŁO służy do obsługi Systemu Rejestrów Państwowych i ma wiele złożonych funkcjonalności. Sprawna praca z użyciem aplikacji wymaga odpowiedniego przygotowania i umiejętności. Dlatego Centralny Ośrodek Informatyki uruchomił dodatkowy program dobrowolnych szkoleń dla użytkowników SRP z urzędów gmin i urzędów stanu cywilnego.

Chętni mogą skorzystać z trzech wariantów szkolenia: BUSC podstawowy, BUSC zaawansowany oraz PESEL/RDO. Propozycja skierowana jest więc zarówno do nowych pracowników urzędów lub osób które zaczynają wykonywać dane obowiązki, jak i do tych, którzy mają już pewne doświadczenie, ale chcieliby nauczyć się działania w bardziej skomplikowanych sytuacjach.

Uczestnicy szkolenia COI z obsługi aplikacji ŹRÓDŁOSzkolenia COI to intensywny kurs obsługi aplikacji ŹRÓDŁO

Kursy prowadzą trenerzy Centralnego Ośrodka Informatyki (COI) – który tworzył System Rejestrów Państwowych i aplikację ŹRÓDŁO. Zajęcia mają charakter maksymalnie praktyczny –  odbywają się z wykorzystaniem szkoleniowej wersji aplikacji ŹRÓDŁO. Sam kurs skupia się na symulacji codziennych czynności wykonywanych przez urzędników. Wszystko dzieje się pod okiem ekspertów, którzy na bieżąco odpowiadają na pytania i pomagają rozwiać wątpliwości.

Nasze szkolenia skierowane są zarówno do osób rozpoczynających swoją pracę na aplikacji ŹRÓDŁO, jak i do tych, którzy potrzebują pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie . Zapewniamy intensywny kurs, w trakcie którego przejdziemy przez proces obsługi obywatela oraz wszystkie czynności z tym związane – mówi Urszula Świetlińska, trenerka COI.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę szkolenia.zrodlo.gov.pl. Znajdują się tam też informacje dotyczące programu szkoleń, ich harmonogramu oraz lokalizacji. 


Jak zamówić produkt?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę.

Kontakt

Opinie